Porażka po zaciętym meczu.

W ostatnią sobotę Rokita starł się z zespołem OTPS Winogrady.

Zespół z Poznania, prowadzony przez wielokrotnego reprezentanta Polski, Arka Bąka, był faworytem tego spotkania.

Myślę, że był to jeden z tych meczów, które głęboko zapadną w pamięci piłkarzy i kibiców.

Ilość starć, emocji, sytuacji podbramkowych, można podzielić na cały sezon. Piłkarze z Poznania byli bardziej skuteczni, stąd wynik jest jaki jest.

Gdyby udało się wykorzystać wszystkie sytuacje, jakie stworzyli podopieczni trenera Sławka, zwłaszcza w drugiej połowie, wynik mógłby być zupełnie inny.

No ale gdyby babcia miała wąsy.......:)

Wynik idzie w świat, porażkę trzeba przetrawić, wyciągnąć wnioski i skoncentrować się na następnym spotkaniu.

Taki jest futbol, liczy się to co jest w sieci a nie ilość niewykorzystanych "setek"

Wielkie dzięki za emocje, zdecydowanie większe niż w piątkowy wieczór na Bułgarskiej.

Powiązana galeria: